OSTATNÍ ČLÁNKY

Ostatní články

eWON Cosy teď podporuje notifikaci alarmů

Společnost HMS nedávno oznámila, že jejich průmyslový router pro vzdálenou správu eWON Cosy nyní podporuje také e-mailové a SMS notifikace. To znamená, že když router zaznamená nějaký problém, uživatelé snadno pochopí, kde a kdy došlo k chybě, i když nejsou přímo u stroje.

Funkce alarmů je k dispozici pro eWON Cosy 131 jako součást aktualizace firmwaru. Ta obsahuje také modernější uživatelské rozhraní, záložní WAN a podporu pro 4G připojení. Tuto aktualizaci podporují všechny verze eWON Cosy 131 (tzn. Ethernet, WiFi, 3G i 4G). 

ewon cosy 131

Díky eWON Cosy mohou připojená zařízení s uživateli doslova mluvit. Nová funkce zajistí, abyste o kritických událostech věděli co nejdříve, ať už jste ve výrobě, v zasedačce nebo kdekoli jinde. Alarmy si můžete snadno nastavit tak, aby eWON Cosy posílal oznámení přímo těm, kteří o tom mají vědět nejdříve. Upozornit vás můžou e-maily nebo SMSky.

ewon

„Díky alarmům v eWON Cosy můžou operátory a pracovníky údržby informovat o poruchách či neúmyslném zastavení výroby samotné stroje,“ říká Marie Luce Bodineau, produktová manažerka HMS, „Ušetří to čas jak zaměstnancům údržby, tak operátorům, kteří nemusí tak dlouho čekat na zásah údržbáře.“

Související produkty

11 826.00 Kč (bez DPH)

Novinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracován osobních údajů.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2019

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu