OSTATNÍ ČLÁNKY

Ostatní články

Tip, jak ušetřit na sběru dat z celé fabriky

Sbírat technologická a produkční data ze strojů po celé fabrice najednou zní jako velký projekt. Co když ale stačí jediný software a dostanete se na všechna zařízení, která ve výrobě máte, bez ohledu na to, od jakého jsou výrobce? A ještě za opravdu dobrou cenu?

O výhodách OPC komunikace a široké nabídce komunikačních protokolů OPC serveru KEPServerEX jsme mluvili už nesčetněkrát. Jednou z jeho největších předností je i to, že neplatíte robustní systém, který propojí všechny systémy, ale vyberete si jen ty ovladače, které pro přístup na svá zařízení v konkrétním projektu potřebujete.

Pokud tedy máte výrobní linku postavenou na Siemens PLC, vystačíte si s balíčkem ovladačů Siemens Plus Suite a data ze všech řídicích systémů Siemens máte k dispozici.

Když ale chcete sbírat data z více typů zařízení (například sledovat spotřeby energií), musíte si ovladačů pořídit víc. Náklady se sčítají a při postupném dokupování ovladačů narůstá i administrativa. Anebo ne?

manufac suit ZPRAVODAJ OBR

Nejvýhodnější pro výrobní firmy

KEPServerEX ale nabízí i balíčky, které obsahují ovladače nejen pro zařízení jednoho výrobce. Ten nejprodávanější se jmenuje Manufacturing Suite a je sestavený přímo pro výrobní průmysl.

Manufacturing Suite se vám rozhodně vyplatí –⁠ za cenu nižší než za tři nejprodávanější ovladače získáte přes 100 ovladačů, s nimiž dokážete propojit většinu řídicích systémů nebo zařízení s různými komunikačními protokoly, které se ve výrobě používají.

Nejen, že obsloužíte různorodé systémy. Také jste předem připraveni na další rozšiřování sběru dat z dalších zařízení v budoucnu. I když o tom teď ještě neuvažujete, brzy můžete přijít na další využití.

Vyzkoušejte si Manufacturing Suite jako trial verzi zdarma. A pokud budete potřebovat, naše Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. vám pomůže připojit se ke všem vašim zařízením a konečně začít sbírat data ze strojů.

Související produkty

Novinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracován osobních údajů.

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazuSpolečnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2022