PŘÍPADOVÉ STUDIE

Případové studie

Proč v ocelárnách používají multirepeater ProfiHub B5+R? Kvůli spolehlivosti sítě

Jihokorejská ocelárenská společnost POSCO, jeden z největších producentů oceli na světě, nainstaloval do svých dvaceti sítí PROFIBUS DP 200 zařízení ProfiHub. Co jim to přineslo?

Maximální doba provozuschopnosti a nejnižší možné výrobní náklady

Jako specialista v problematice sítí PROFIBUS dodáváme zařízení, která optimalizují výrobní procesy koncových uživatelů. Produkty značky PROCENTEC používají firmy po celém světě, aby vystavěly spolehlivé a funkční sítě. To je také případ jihokorejské ocelárenské společnosti POSCO. Ta nainstalovala do svých sítí PROFIBUS DP výkonné multirepeatery ProfiHub B5+R, aby zajistila co nejvyšší dobu provozuschopnosti. Dosáhla tím snížení výrobních nákladů a zefektivnění celého výrobního procesu.

Procentec Posco obsah1

O firmě POSCO

POSCO je jedním z největších producentů oceli na světě. K upevnění konkurenceschopnosti na mezinárodním trhu je pro něj klíčová maximální možná efektivita výrobního procesu. Proto zapojil do dvaceti sítí PROFIBUS DP 200 zařízení ProfiHub B5+R. Díky tomu se podařilo optimalizovat celý systém a v budoucnosti je tak možné předejít výpadkům.

ProfiHub

ProfiHub B5+R je součástí známé skupiny multirepeaterů ProfiHub. Je to výkonný síťový hub, který umožňuje ve vysokorychlostních sítích PROFIBUS DP vytvářet odbočky a hvězdicové topologie. Má konektor k připojení hlavní sběrnice a pět galvanicky oddělených, transparentních kanálů.

Procentec Posco obsah2

Ke každému kanálu lze připojit až 31 zařízení a vytvořit segment o maximální délce 1 200 metrů. Každý kanál je vybaven ochranou, která zajistí, že rušení nebo špatný signál v jednom segmentu se nepřenese do jiného segmentu a neovlivní tak stabilitu sítě v druhém segmentu. 

Procentec Posco obsah4

Související produkty

26 865.00 Kč (bez DPH)

Novinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracován osobních údajů.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2019

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu