Tematicky podobné články

Články označené štítkem:
Zadáním byla výroba a dodávka kompletní odmašťovací linky pro společnost vyrábějící plechové kryty. Na začátku linky (obr. 1) obsluha vloží zaolejovaný plechový výlisek, který následně automaticky putuje jednotlivými sekcemi po páse celou téměř 16metrovou odmašťovací linkou, a na konci vychází odmaštěný a vysušený díl.

Firma zabývajícím zpracovaním masných výrobků uvažuje o vybudování nové moderní čističky odpadních vod. Vzhledem k dennímu množství vyprodukovaných odpadních vod se bude jednat o velkou investici. Z toho důvodu jsme potřebovali získat maximum informací nutných k návrhu takovéto čističky odpadních vod. Informace od zákazníka byly bohužel nedostatečné a neověřené.

Jedna z největších společností vyrábějících polovodičové součástky se rozhodla pro novou technologii určenou pro zpracování chladicí vody z jednotlivých stávajících výrobních zařízení. Vzhledem k tomu, že se jedná o moderní a taktéž finančně rozsáhlou technologii, rozhodl jsem se dočasné zabezpečit technologii o monitorování a dohled prostřednictvím ...

Talk2M se skládá ze služeb připojení na základě hostované webové aplikace určené ke zprostředkování kontaktu uživatelů s jejich stroji prostřednictvím internetu. Hostovaná aplikace plní roli zprostředkovatele a dále předává komunikace jednotlivých uživatelů k jejich vlastním strojům. Aplikace je určena pro sektor průmyslové automatizace.

Společnost HMS nedávno oznámila, že jejich průmyslový router pro vzdálenou správu eWON Cosy nyní podporuje také e-mailové a SMS notifikace. To znamená, že když router zaznamená nějaký problém, uživatelé snadno pochopí, kde a kdy došlo k chybě, i když nejsou přímo u stroje.

Společnost Architen Lighting, která se specializuje na projektování osvětlení, si vybrala technologii eWON pro sledování a diagnostiku svých osvětlovacích systémů v rámci nedávného projektu v nové aréně v Dublinu.

OPC UA je momentálně v kurzu. Jde o technologii založenou na obecně používaných komunikačních standardech, jako jsou TCP/IP, HTTP a SOAP. To znamená, že OPC UA může fungovat i na jiných platformách než Windows. Vyzkoušeli jsme si, jak to funguje, na příkladu routeru Ewon Flexy, který obsahuje OPC UA server.

Vzdálená správa průmyslových zařízení má řadu nesporných výhod. Zkracuje dobu, která je potřeba pro přeprogramování nebo opravu v případě poruchy. Nevyžaduje technikovu přítomnost přímo u stroje – z počítače nebo tabletu může zařízení spravovat, ať je ve vedlejší hale nebo na druhé straně Evropy. To vše má samozřejmě příjemné ekonomické dopady. Vzdálená správa ale pořád vzbuzuje nedůvěru a obavy, především ohledně bezpečnosti dat a spolehlivosti připojení.

Novinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracován osobních údajů.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2019

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu