Náš tým


 

Ahoj,
jmenuji se FOX a společně s Jardou jsem byl u položení základního kamene firmy.

To víte, obyčejný člověk by bez robopsa v oboru průmyslové automatizace nic nedokázal, nic nevybudoval a ničeho nedosáhl.Ptáte se, jak to všechno začalo?

Ještě před 10 lety jsem žil se svou rodinou. Jednoho dne mě všichni opustili a já se ocitl sám v jednom sekáči v Liberci. Dalších několik měsíců byl každý den stejný. Přišli cizí lidé, vzali si mě do rukou, já jim musel ukazovat, co umím, a nakonec mě vrátili zpátky do krabice.

Jednou ke mně přišel vysoký, sympatický dvounožec, který mě už neopustil.

Vzal si mě domů, ukázal mi mé místo a začali jsme společně podnikat různé aktivity. Z velkého úsilí, litrů potu, nervů a odříkání, se pomalu klubala rozrůstající se firma.

Jardovou starostí bylo získávání zákazníků a já hlídal naši boudu. Zákazníků bylo čím dál tím více, a proto musel do smečky postupně přijímat nové kolegy, kteří mu se vším pomáhali.


Firma se rozrostla od malého panelákového kamrlíku až k současnému areálu.

Najdete u nás kanceláře, sklad, dvě školicí místnosti, ateliér na fotografování produktů a dokonce i posilovnu. Samozřejmostí je i kuchyňka, kde si plníme misky. Těm, co nás navštíví, je k dispozici parkoviště a péče našich spolupracovníků.


Podívejte se na příběhy několika lidí z našeho týmu, kteří dělají vše pro to, aby pro vás byl FOXON vždy první volbou i poslední šancí.


2006


Jarda

Ing. Jaromír Peterka   

Jarda firmu vybudoval prakticky z ničeho. No něco přece jen bylo, myšlenka, spousta času,  kreativita, obrovské úsilí a snaha o profesionalitu v každém směru. Ve firmě si prošel všemi pozicemi, které musel postupně přenechat kolegům, aby se mohl věnovat hlavně obchodu, školení a rozvoji firmy. Nicméně dodnes ví, co i ta zdánlivě nedůležitá činnost obnáší. Práce je pro něho koníčkem a přestože je náročná, dodává mu energii i další motivaci.

Baví ho komunikace s lidmi, které jako rozená Váha chápe, a o to líp se jim snaží vyjít vstříc. Je pro každou legraci a ze všech koníčků mu zbývá čas už jen na zpěv s kytarou. Stále ale věří, že se jednou naučí hrát pořádně na piano, opráší své housle, udělá si rybářský lístek a pronajme si na měsíc jachtu na Jadranu.

 


2008


Renata

Fotograife   

Do úspěšně rozvíjející se firmy přišla Renata na podzim roku 2008. Je členkou zakázkového oddělení. Stará se o dvě desítky velkých firem, které již patří mezi naše věrné zákazníky. Občas opustí kancelářské křeslo a vyrazí za nimi i do terénu popovídat si a zjistit, co potřebují, co by se dalo zlepšit atd.
Potěší ji, když slyší, že jsou zákazníci s naší prací spokojeni.

Renatin volný čas vyplňuje především její rodina. Má ráda dobrá moravská vína, sushi, klid zenových zahrad, toulky pěšky nebo na kole a daleké cesty. Také je vášnivý čtenář a pěstitel květin. Energii jí dobíjí pilates, návštěva lesa za každého počasí nebo dobrá kniha.

 
2009 


Tomáš

Fotograife   

Tomáš k nám nastoupil již v minulé dekádě tohoto století, jmenovitě v prosinci roku 2009. Pracuje na pozici obchodně - technický konzultant. Jeho cílem je přesvědčit zákazníky o kvalitě našich produktů a služeb, či jim poradit při problémových situacích, se kterými se setkávají. 

Volnočasových aktivit nemá Tomáš nikdy dost a rád se zapojí do kolektivních sportů. Mezi další oblíbené patří kolo, běžky, motorka, cestování, geocaching nebo třeba vaření. Nebrání se ani posezení v hospůdce s kamarády či zákazníky. Momentálně jsou ale tyto koníčky díky jeho dvěma dětem trochu v pozadí.

 
2011


Prokop

 Fotograife   

Už od roku 2011 vede každé ráno Prokopova cesta do FOXONu. Jeho pracovní náplní je technická podpora jak pro zákazníky, tak i pro ostatní FOXOŇáky.

Když není pohlcen technikou, tak si rád zasportuje nebo vyjede někam za hranice. Energii nabírá odpočinkem nebo výlety.

 
2012


Martin

Fotograife  

I u Martina to je již pár let, co se stal členem FOXON týmu. Pracuje v oddělení zakázek, vyřizuje objednávky, fakturuje a řeší nákup a opravy dílů.

Po celodenním shonu si rád poslechne kvalitní hudbu, přečte zajímavou knížku nebo rád načerpá energii na čerstvém vzduchu v přírodě. Vítaným relaxem je pro něj také posezení s přáteli a rád si i zasportuje.

 

Radim

Fotograife  

V roce 2012 byl jednou z událostí, kromě očekávaného konce světa, i Radimův nástup do firmy. Má u nás na starosti logistiku a nákup všeho možného i nemožného.

Rád poslouchá rockovou hudbu, nejlépe naživo a natvrdo.

 

Milan

Fotograife  

Milan k nám nastoupil v roce 2012 jako obchodně technický konzultant. Zákazníky seznamuje s našimi produkty, radí jim jak je použít, vyzvedává díly, které nefungují a ty opravené zase vrací. Baví ho, když může zákazníkům vytrhnout trn z paty.

Zájmů má mnoho, času málo. Ale když přeci zbyde, baví ho sport, kytara, hudba a cestování.

 
 
2014


Jana

Fotograife   

Jana na kancelářskou židli FOXONu usedla začátkem roku 2014. Do týmu FOXOŇáků nastoupila na pozici marketingový specialista. Stará se o to, aby byla firma vidět, mluvilo se o ní, přicházeli noví a noví zákazníci a samozřejmě, aby byl FOXON v očích klientů vždy na prvním místě.

Půlka její osobnosti ve volném čase sedí u notebooku a zkoumá novinky a zajímavostí marketingu a online světa, druhá půlka je ztracená ve sportu. Basketbal je její život. Také si ráda zajde zahrát golf, projet se na inline bruslích, zaplavat, zahrát squash, florbal a další. Kromě sportu se ráda odreaguje s hudbou v uších, tabletem v ruce, anebo u filmu se sklenkou dobrého vína.

 

Radim

Fotograife  

Radim pracuje ve firmě od začátku roku 2014. Nastoupil na pozici obchodně technický konzultant pro prodej a technické poradenství. 

Veškerý jeho volný čas momentálně zabírá rekonstrukce domu a radosti s rodinou.

 
 
2015


Martin

Fotograife  

Martin je rozený logistik a dokáže zabalit a vyexpedovat celou firmu na druhou stranu zeměkoule v rekordním čase. Hraje hokej, který ho naučil, že k vítězství je nejdůležitější dokonalá týmová hra.  Je proto vděčný, že se stal součástí týmu FOXON, který toto pravidlo ctí.

Je šťastný mezi lidmi, kteří se umí bavit a nezkazí žádnou legraci. Také tuze rád ochutnává, jí a zapíjí všechny pochutiny světa a pak to vypotí u jakéhokoliv sportu.


BáraFotografie

Bára přišla do FOXONu  po pěti letech na mateřské. Ve firmě působí jako asistentka jednatele, má na starost personální záležitosti, přípravu na audity a všeobecné záležitosti týkající se chodu firmy. Zkrátka kdo něco neví, běží za ní.

Co se volného času týče, je u Báry na prvním místě rodina a pak dlouho, dlouho nic. S manželem a dětmi často vyráží na výlety, zaplavat si nebo jen tak lenoší v pohodlí domova či chaty. Má moc ráda zvířata a les. Mezi další oblíbené činnosti patří pečení a vaření, pokud tedy netrvá moc dlouho. 

TomášFotografie  

Tomáš alias Tomášek začínal ve FOXONu v červnu 2012 jako brigádník a v listopadu 2015 nastoupil na plný úvazek na oddělení logistiky. Ve skladu denně hraje tetris s balíky, které přijímá, vybaluje, balí a zase rozesílá do různých koutů světa. Kromě toho ovládá počítačovou magii logistického systému.

Má rád turistické výlety a v zimě sviští na sjezdovkách jako vítr.

OndraFotografie  

Ondra se k nám připojil na konci roku 2015 jako kreativní grafik a designér. Již několik předchozích let se podílel na vizuální podobě FOXONu jako externista. Dává nám poutavou vizuální tvář a podílí se na všech materiálech, které ve společnosti vznikají. Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Železném Brodě a má za sebou více než 10 let zkušeností v oblasti designu, grafiky, reklamy a marketingu.

Je duší kreativní volnomyšlenkář. Vyhledává společnost aktivních lidí, kteří mají rádi dobré pití a jídlo a především zábavu. Když zrovna něco nekreslí nebo nesleduje novinky o filmech, věnuje svůj čas rodině a výletům.

 
2016


ZuzkaFotografie  

Zuzka přišla do FOXONu v roce 2016. Má na starosti faktury, platby a podílí se na přípravě podkladů pro účetnictví. Občas se musí ponořit do čísel a výsledkem jsou pak tabulky a grafy, které nám prozradí, které produkty jdou dopředu nebo jiné užitečné informace.

Po práci se Zuzka věnuje hlavně svým dětem a sportu. Sport s dětmi je pro ni naprosto ideální kombinace. Nejraději běhá, jezdí na kole, chodí na výlety, cestuje a v zimě nevynechá jedinou příležitost vyrazit na lyže.

HankaFotografie  

Hanka sedí na back office a celý den klape do počítače. Hlídá, aby všechny faktury, které máme zaplatit, byly zaplaceny a všechny, které nám mají být uhrazeny, uhrazeny byly. K tomu řeší účetnictví a celkově se stará o hladký tok peněz ve firmě.

Kromě pracanta je i zdatný knihomol a nezřídka ji uvidíte s nějakou severskou detektivkou nebo scifi knížkou v ruce. Mimo to se zamilovala do své první zrcadlovky a taky chodí do kina, nejraději na Marvel a DC.

AničkaFotografie  

Anička k nám přišla v březnu a od té doby se cítí ve FOXONu jako doma. Její starostí je obsah (včetně toho, co právě čtete). Vytváří texty na stránky, píše články, bloguje, stará se o Facebook i Instagram a zkrátka slovem i písmem zachycuje vše, co se děje ve firmě.

Když zrovna něco nesepisuje, tak se svým koněm běhá po okolních kopcích. Potkat ji můžete i na inlinech a snowboardu. Miluje zvířata a píše blog o svém veganském vaření. Její tajnou touhou je být jako Tonksová a moct tak mít každý den jinou barvu vlasů.

LenkaFotografie  

Lenka do firmy nastoupila jako aprílový nováček, ale svou práci rozhodně nebere jako vtip. Každý den usedá na židli v zakázkovém oddělení a celý den se svědomitě stará o cenové nabídky a zpracovává objednávky.

Mimo kancelář je nadšenou rekreační inlajnistkou, squashařkou i power-jógistkou a ráda si zajde posedět s kamarády. Její recept na pročištění hlavy jsou procházky a venčení pejsků.

MíšaFotografie  

Po mnoha letech externí spolupráce se Míša rozhodla oslavit 10. výročí firmy jako její právoplatný zaměstnanec. Protože se zpracováním a sběrem dat zabývá již od školy, nastoupila do FOXONu na pozici projektového koordinátora.

Míša ráda sportuje, ocení dobrou hudbu, literaturu, divadlo i film a hlavně každou minutu strávenou na čerstvém vzduchu. Jako lvice má ráda úspěch, ale už dávno ví, že si ho člověk musí zasloužit.

MichalFotografie  

 Michalovi se natolik zalíbila přátelská atmosféra, která u nás na firmě panuje, že se rozhodl se k naší „pracovní“ rodině přidat. A protože má rád lidi a baví ho s nimi hledat win-win řešení, nastoupil na pozici obchodního zástupce, se kterou má mnohaleté zkušenosti.

Jako bývalý skaut má pozitivní vztah k přírodě, kde často tráví čas s rodinou. Rád si pročistí hlavu během, při kterém navíc často nachází řešení pracovních problémů. Nepohrdne dobrým filmem či knihou, nejraději z žánru sci-fi a fantasy.