AMPER 2016 | Jak jsme představili projekt FIOT 365

Je zde  31  obrázků.

V polovině března jsme se již druhým rokem zúčastnili mezinárodního veletrhu AMPER v Brně. Naším cílem bylo seznámit Vás s novým projektem FIOT 365.

FIOT, neboli Foxon Internet of Things, představuje ucelené řešení skládající se z hardwaru a softwaru určeného pro měření energií, sítí, fyzikálních i nefyzikálních veličin, sběr existujících dat, archivaci, vyhodnocování, plánování a mnoho dalšího. Díky programu FIOT tak můžete měřit a vyhodnocovat např. teplotu ve výrobních halách, měřit aktuální spotřeby elektrické energie na jednotlivých strojích nebo monitorovat osvětlení v areálu. K projektu FIOT se také úzce váže téma rozšířené reality. V praxi jsme Vám ukázali, jak si můžete jednoduše pomocí tabletu či mobilního telefonu zobrazit potřebná data přímo ve výrobní hale.

Kromě jiného jste u nás mohli sledovat aktuální teplotu a vlhkost v libereckém sídle naší firmy a také jsme měřili veškerou spotřebu energií na stánku.

Velmi nás potěšila návštěvnost stánku FOXON – FIOT 365 a rádi bychom poděkovali za Váš zájem. Pokud jste se na veletrh nedostali, v naší galerii se můžete podívat, jak vše probíhalo.