Speciální elektronika

Opravy speciální elektroniky

Mezi speciální produkty patří široký sortiment průmyslové elektroniky, např. elektronika vyrobená podle vlastní specifikace, neznámá elektronika bez označení nebo upravená elektronika.
Naši specialisté vám zajistí profesionální opravu. Oprava a testování dílů speciální elektroniky se provádí na součástkové bázi, kde se pomocí osciloskopu a sledovače charakteristik měří jednotlivé součástky zvlášť.

Proces opravy

Při opravě vadné elektroniky nejsou nahrazovány pouze nefunkční součástky, ale provádíme zároveň i preventivní výměnu vybraných funkčních součástek, které časem ztrácejí své parametry. Minimalizujeme tak pravděpodobnost další závady v budoucnu.
Preventivní výměna těchto součástek zamezuje poruše ostatních komponent a minimalizuje riziko závady celého zařízení. Po dokončení opravy se elektronická součást přezkouší, je-li to možné.
Mezi speciální produkty patří široký sortiment průmyslové elektroniky, např. elektornika vyrobená podle vlastních specifikací, neznámá elektronika nebo upravená elektronika.

Naši specialisté vám zajistí profesionální opravu. Testování speciálních produktů se provádí opět na součástkové bázi, kde se pomocí osciloskopu a sledovače charakteristik testuje každá součástky zvlášť.

čipy

Opravy speciální elektroniky, FOXON Liberec