VIDEO jak opravujeme

Kde se díly opravují
Nefunkční díly průmyslové automatizace jsou opravovány ve společnosti UnisGroup v Holandsku, kterou společnost FOXON s.r.o. zastupuje jako jediná v České a Slovenské republice. Společnost Unisgroup patří k nejlépe vybaveným opravárenským centrům průmyslové automatizace v Evropě. Ročně opraví přes 20 000 dílů, disponuje certifikátem jakosti ISO9001:2000 a na všechny provedené opravy dává záruku až 24 měsíců.


Nevybírejte dodavatele oprav podle ceny

Jako jedna z mále společností zabývající se opravami starších dílů průmyslové automatizace v České a Slovenské republice nabízíme svým zákazníkům video prohlídku opravárenských prostor společnosti UnisGroup v Holandsku. Říkat Vám můžeme cokoliv a na prospekty natisknout také cokoliv. Nehodnoťte opravy podle ceny, ale podle zázemí a zkušeností, které Vám daný opravárenský servis nabízí. Technické vybavení, měřící přístroje, dostatečná zásoba náhradních dílů, kvalitní oprava, vlastní i originál testovací stolice od výrobce a hlavně know-how. To vše je zahrnuto v ceně, kterou za opravu platíte.

Poptáváte-li opravu dílů u více společností, požádejte je o podobné informace. Je dobré vědět kde vaše díly opravují a jak testují. Ušetřených 1000,-Kč na opravě může znamenat nedostatečné testování opraveného dílu, které vám po nasazení dílu do stroje může přinést nemalé komplikace.


Exkurse do servisního střediska v Holandsku

  • Řešíte u vás ve firmě opravy dílů průmyslové automatizace?
  • Myslíte si, že by to šlo rychleji a lépe než teď?
  • Chcete se na vlastní oči přesvědčit, jak probíhají opravy a testování vašich dílů?
  • Potřebujete mít jistotu, že vaše díly jsou opravdu dobře a kvalitně opraveny?

►► více informací


Úspěšnost našich oprav je 95%

Ve všech nefunkčních dílech opravíme závadu a zároveň preventivně vyměníme ty klíčové součástky, které dle našich zkušeností časem ztrácejí na kvalitě. Testování opravených dílů je pro nás klíčové a např výkonové karty SIEMENS SIMODRIVE 611 testujeme pod zátěží 2-3 dny nonstop!


Nezapomeňte, že když dvě opravárenské firmy opravují totéž, není to totéž.


Video prezentace servisního střediska průmyslové automatizace