Náš tým

Kdo se o vás postará

Vedení:

Ing. Jaromír Peterka

Jarda je srdcem FOXONu. Zakládal ho sám, ale díky dobrým nápadům a výběru kolegů mu firma roste pod rukama a inovace nejsou jen slovo.

Má velmi široký odborný záběr – vyzná se v průmyslové komunikaci, vzdálené správě, bezdrátovém sběru dat, opravách i náhradách průmyslových dílů. A nesmírně ho baví se o tyto znalosti dělit a pomáhat tak našim zákazníkům k větší efektivitě a modernizaci provozu. I proto firmu nejen vede, ale stále se potkává s našimi zákazníky na školeních a konzultacích. To mu totiž dává největší smysl.

Obchod:

Michal Tůma

Michalovi se natolik zalíbila přátelská atmosféra, která u nás na firmě panuje, že se rozhodl se k naší „pracovní“ rodině přidat. A protože má rád lidi a baví ho s nimi hledat win-win řešení, funguje na pozici obchodního ředitele, se kterou má mnohaleté zkušenosti.

Mgr. Tomáš Šindelář

Tomáš k nám nastoupil již v prosinci roku 2009. Pracuje na pozici obchodně-technický konzultant. Jeho cílem je přesvědčit zákazníky o kvalitě našich produktů a služeb a poradit jim při problémových situacích, se kterými se setkávají. Tomášovým teritoriem je Liberecký kraj.

Mgr. Milan Bernkopf

Milan k nám nastoupil v roce 2012 jako obchodně-technický konzultant. Zákazníky seznamuje s našimi produkty, radí jim, jak je použít, vyzvedává díly, které nefungují a ty opravené zase vrací. Baví ho, když může zákazníkům vytrhnout trn z paty. Milan má na starosti Ústecký kraj.

Radim Petráček

Radim pracuje ve firmě od začátku roku 2014. Nastoupil na pozici obchodně-technický konzultant pro prodej a technické poradenství. Jeho revírem je Praha a Středočeský kraj.

Petr Erban

Petr k nám nastoupil jako obchodní zástupce a má na starosti Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj. Celé dny tak brázdí silnice, aby se dostal ke všem zákazníkům, kteří naše služby potřebují.

Daniel Marášek

Dan je Moravák a kde jinde by se mu s klienty lépe jednalo než v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Svou dobrou náladou a smyslem pro vymýšlení jednoduchých řešení pomáhá všem našim zákazníkům ve svém regionu.

Jan Pilný

Honzu můžete potkat, jak jezdí po Pardubickém kraji a Vysočině. Baví ho řešit všechny možné problémy, které se ve výrobních provozech můžou vyskytnout, a tak je platným členem našeho týmu obchodníků.

Rastislav Rudavský

Rasťa je důkazem toho, že Češi a Slováci jsou vlastně pořád jedna rodina. FOXON ho totiž natolik nadchl svým přístupem, službami a inovacemi ve světě průmyslové automatizace, že se rozhodl je přinést i na Slovensko.

Ing. Jan Kratochvíl

Honza se k FOXONu přidal v roce 2020. Vždycky ho bavily výrobní firmy a hledání efektivních řešení. A tak s tím teď pomáhá našim jihomoravským zákazníkům.

Jan Hradil

Po celé republice se můžete potkávat s Honzou, vyzná se především v našich produktech z e-shopu. Pomůže vám vybrat přesně to, co opravdu pro svůj problém potřebujete.

Ing. Zuzana Pabišková

Zuzka je od roku 2019 parťákem těch našich zákazníků, kteří se pustí do FIOT projektů. Od první nabídky až po úspěšné předání se budete potkávat se Zuzčiným úsměvem i odhodláním najít řešení na každý váš požadavek.

Zakázkové oddělení:

Renata Marková

Do úspěšně rozvíjející se firmy přišla Renata na podzim roku 2008. Stará se o dvě desítky velkých firem, které již patří mezi naše věrné zákazníky. Občas opustí kancelářské křeslo a vyrazí za nimi i do terénu popovídat si a zjistit, co potřebují nebo co by se dalo zlepšit. Potěší ji, když slyší, že jsou zákazníci s naší prací spokojeni.

Martin Hrivňák

I u Martina to je už pár let, co se stal členem FOXON týmu. Pracuje v oddělení zakázek, vyřizuje objednávky, fakturuje a řeší nákup a opravy dílů.

Jana Perná

Jana se v oddělení zakázek cítí jako ryba ve vodě. Je pečlivá a přesná a baví ji komunikace se zákazníky, i proto se k nám do týmu perfektně hodí. Jejím cílem je udělat vše pro to, aby zákazníci byli spokojeni.

Ing. Helena Bártová

Helča je dalším nepostradatelným členem zakázkového oddělení. Včasné a pečlivé vyřizování zakázek je pro ni věc cti a vždy se snaží vyjít zákazníkům vstříc.

Radka Šrámková

Radka se u nás rozkoukala pěkně rychle. Nebojí se na nic zeptat a nikdy nic nenechá nevyřešené, i kdyby to byl sebevětší oříšek. A taky je velký liberecký patriot – do FOXONu možná nastoupila i kvůli tomu výhledu na Ještěd.

Andrea Nidrlová

Andrea má tři děti, a tak dobře ví, jak si věci zorganizovat, aby vše klapalo a na nic se nezapomělo. Dříve dělala v námořní dopravě a to byla teprve zkušenost! Pracovat s požadavky klienta a přizpůsobovat se změnám je tak pro ni hračka, proto našim zákazníkům vždy maximálně vyhoví.

 

Ing. Nikola Kvapilová

Nikča k nám nastoupila hned po škole, a protože byla ještě zvyklá tvrdě se učit, práce jí přešla do krve raz dva. Cení si každé zpětné vazby, protože se chce pořád zlepšovat, a když ví, že jsou zákazníci spokojení, práce ji opravdu baví.

Bc. Milan Bělka

A konečně další muž! Milan nemá s ničím problém a pro naše zákazníky udělá první poslední. Pořádnou fušku zná z pravidelného posilování, a tak se jí nelekne ani v práci.

Back office:

Barbora Kubánková

Bára přišla do FOXONu po pěti letech na mateřské. Ve firmě působí jako asistentka jednatele, má na starosti personální záležitosti, přípravu na audity a všeobecné záležitosti týkající se chodu firmy. Zkrátka kdo něco neví, běží za ní.

Zuzana Šťastná

Zuzka je u nás od roku 2016. Má na starosti faktury, platby a podílí se na přípravě podkladů pro účetnictví. Občas se musí ponořit do čísel a výsledkem jsou pak tabulky a grafy, které nám prozradí, které produkty jdou dopředu nebo jiné užitečné informace.

Hana Grošaftová

Hanka sedí na back office a celý den klape do počítače. Hlídá, aby všechny faktury, které máme zaplatit, byly zaplaceny, a všechny, které nám mají být uhrazeny, uhrazeny byly. K tomu řeší účetnictví a celkově se stará o hladký tok peněz ve firmě.

Marketingové oddělení:

Jana Vondráčková

Jana se stará o to, aby byla firma vidět, mluvilo se o ní, přicházeli noví a noví zákazníci a aby nám rozuměli. A neustále zkoumá novinky a zajímavosti marketingu a online světa.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2020

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu