Náš tým

Kdo se o vás postará

Vedení:

Ing. Jaromír Peterka

jednatel

Jarda je srdcem FOXONu. Zakládal ho sám, ale díky dobrým nápadům a výběru kolegů mu firma roste pod rukama a inovace nejsou jen slovo.

Má velmi široký odborný záběr – vyzná se v průmyslové komunikaci, vzdálené správě, sběru dat, opravách i náhradách průmyslových dílů. A nesmírně ho baví se o tyto znalosti dělit a pomáhat tak našim zákazníkům k větší efektivitě a modernizaci provozu. I proto firmu nejen vede, ale stále se potkává s našimi zákazníky na školeních a konzultacích. To mu totiž dává největší smysl.

Michal Tůma

CEO | Ředitel společnosti

Michalovi se natolik zalíbila přátelská atmosféra, která u nás na firmě panuje, že se rozhodl se k naší „pracovní“ rodině přidat. A protože má rád lidi a baví ho s nimi hledat win-win řešení, funguje na pozici obchodního ředitele, se kterou má mnohaleté zkušenosti.

Obchod:

Daniel Marášek

CSO | obchodní ředitel

Dan je Moravák a kde jinde by se mu s klienty lépe jednalo než v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Svou dobrou náladou a smyslem pro vymýšlení jednoduchých řešení pomáhá všem našim zákazníkům ve svém regionu.

Mgr. Tomáš Šindelář

Tomáš k nám nastoupil již v prosinci roku 2009. Pracuje na pozici obchodně-technický konzultant. Jeho cílem je přesvědčit zákazníky o kvalitě našich produktů a služeb a poradit jim při problémových situacích, se kterými se setkávají. Tomášovým teritoriem je Liberecký kraj.

Mgr. Milan Bernkopf

Milan k nám nastoupil v roce 2012 jako obchodně-technický konzultant. Zákazníky seznamuje s našimi produkty, radí jim, jak je použít, vyzvedává díly, které nefungují a ty opravené zase vrací. Baví ho, když může zákazníkům vytrhnout trn z paty. Milan má na starosti Ústecký kraj.

Radim Petráček

Radim pracuje ve firmě od začátku roku 2014. Nastoupil na pozici obchodně-technický konzultant pro prodej a technické poradenství. Jeho revírem je Praha a Středočeský kraj.

Petr Erban

Petr k nám nastoupil jako obchodní zástupce a má na starosti Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj. Celé dny tak brázdí silnice, aby se dostal ke všem zákazníkům, kteří naše služby potřebují.

Adam Pokorný

Adama můžete potkat, jak jezdí po Pardubickém a Královehradeckém kraji. Baví ho řešit všechny možné problémy, které se ve výrobních provozech můžou vyskytnout, a tak je platným členem našeho týmu obchodníků.

Bc. Rastislav Rudavský

Rasťa je důkazem toho, že Češi a Slováci jsou vlastně pořád jedna rodina. FOXON ho totiž natolik nadchl svým přístupem, službami a inovacemi ve světě průmyslové automatizace, že se rozhodl je přinést i na Slovensko.

Ing. Jan Kratochvíl

Honza se k FOXONu přidal v roce 2020. Vždycky ho bavily výrobní firmy a hledání efektivních řešení. A tak s tím teď pomáhá našim jihomoravským zákazníkům.

Jan Hradil

Po celé republice se můžete potkávat s Honzou, vyzná se především v našich produktech z e-shopu. Pomůže vám vybrat přesně to, co opravdu pro svůj problém potřebujete.

Ing. Zuzana Pabišková

Zuzka je od roku 2019 parťákem pro všechny projekty, které realizujeme ve ŠKODA AUTO a.s. S neutuchajícím nadšením, úsměvem i odhodláním najít řešení se vrhá na každý problém či požadavek.

Ing. Tibor Czibor

Zakázkové oddělení:

Bc. Milan Bělka

Vedoucí zakázkového oddělení

A konečně další muž! Milan nemá s ničím problém a pro naše zákazníky udělá první poslední. Pořádnou fušku zná z pravidelného posilování, a tak se jí nelekne ani v práci.

Renata Marková

Do úspěšně rozvíjející se firmy přišla Renata na podzim roku 2008. Stará se především o naše věrné zákazníky. Potěší ji, když slyší, že jsou zákazníci s naší prací spokojeni.

Martin Hrivňák

I u Martina to je už pár let, co se stal členem FOXON týmu. Pracuje v oddělení zakázek, vyřizuje objednávky, fakturuje a řeší nákup a opravy dílů.

Radka Šrámková

Radka se u nás rozkoukala pěkně rychle. Nebojí se na nic zeptat a nikdy nic nenechá nevyřešené, i kdyby to byl sebevětší oříšek. A taky je velký liberecký patriot – do FOXONu možná nastoupila i kvůli tomu výhledu na Ještěd.

Andrea Nidrlová

Andrea má tři děti, a tak dobře ví, jak si věci zorganizovat, aby vše klapalo a na nic se nezapomělo. Dříve dělala v námořní dopravě a to byla teprve zkušenost! Pracovat s požadavky klienta a přizpůsobovat se změnám je tak pro ni hračka, proto našim zákazníkům vždy maximálně vyhoví.

 

Ing. Dagmar Burešová

Dáša je jemná i silná posila našeho týmu zároveň. Pořád se usmívá a nic pro ni není problém. Dřív se ale účastnila závodů Spartan Race, a tak se umí zakousnout do jakékoli výzvy a nepustí, dokud ji nevyřeší.

Martin Hildebrandt

Martin nemá práce nikdy dost. Když se zkombinuje jeho pracovitost a smysl pro legraci, přinese to do kanceláře vždycky pohodu. Tu pak dokáže přenést i přes telefon na zákazníky.

Martina Adomavičiusová

Magdalena Kořínková

Back office:

Barbora Kubánková

HR manažer

Bára přišla do FOXONu po pěti letech na mateřské. Ve firmě působí jako asistentka jednatele, má na starosti personální záležitosti, přípravu na audity a všeobecné záležitosti týkající se chodu firmy. Zkrátka kdo něco neví, běží za ní.

Tereza Najmanová

recepční

Jan Záleský

řidič

Finanční oddělení:

Ing. Nikola Švágerová

CFO | finanční ředitelka

Zuzana Šťastná

Zuzka je u nás od roku 2016. Má na starosti faktury, platby a podílí se na přípravě podkladů pro účetnictví. Občas se musí ponořit do čísel a výsledkem jsou pak tabulky a grafy, které nám prozradí, které produkty jdou dopředu nebo jiné užitečné informace.

Hana Jenčíková

Hanka sedí na back office a celý den klape do počítače. Hlídá, aby všechny faktury, které máme zaplatit, byly zaplaceny, a všechny, které nám mají být uhrazeny, uhrazeny byly. K tomu řeší účetnictví a celkově se stará o hladký tok peněz ve firmě.

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazuNovinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracování osobních údajů.

Ostatní články | 21. 09. 2023

Digitální transformace firmy nemůže být projektem několika nadšenců, s omezeným rozpočtem a deadlinem do konce roku. Je to proces, který promění chápání vašeho businessu a fungování celé firmy. Co se stane, když se do toho pustíte, ale bude vám chybět součinnost kolegů nebo kvalitní analýza dat? Pojďte se podívat na 5 oblastí, bez kterých se podle našich FOXON zkušeností úspěšná digitální transformace neobejde. …

Ostatní články | 19. 09. 2023

Novou výhodou datového konektoru OPC Router 5 je jeho uživatelský interface. Aplikace běží po instalaci stále na zařízeních s OS Windows, ale konfigurace se již provádí přes webové rozhraní libovolných zařízení. Z toho vyplývající výhody jsme pro vás shrnuli do stručného přehledu. Pokud již využíváte starší verzi OPC Routeru, věnujte pozornost přehledu chybějících plug-inů, které nejsou v nové verzi softwaru funkční.…

Ostatní články | 06. 09. 2023

Poslechněte si rozhovor s Jaromírem Peterkou o tom, jak vzít digitální transformaci ve výrobním závodě za dobrý konec a jak do ní od začátku zapojit ty správné lidi. Rozhovor si můžete také přečíst níže. Otázky pokládal Ondřej Musil.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2022