Inductive Automation

Inductive Automation

Americká společnost Inductive Automation byla založena v roce 2003 a je dodavatelem webového softwaru pro průmyslovou automatizaci. Platforma Ignition SCADA je hlavní produktovou řadou společnosti. Společnost je průkopníkem podpory standardů interoperability mezi prodejci SCADA a je zastáncem Open Source softwaru a OPC Foundation.

Má zákazníky v různých průmyslových odvětvích včetně ropy a zemního plynu, odpadních vod, potravin a nápojů, veřejných služeb, energetiky, výzkumu, dopravy, chemického zpracování, těžby, letectví, dopravy, vysílání, tisku, plastů, stavebnictví a procesní výroby. Ve více než 90 zemích s více než 1 200 nezávislými společnostmi pro integraci automatizace.

Díky FOXONu má své zastoupení také v České republice. Se společností Inductive Automation jsme navázali spolupráci v roce 2021 a jsme jejich oficiálním integrátorem platformy Ignition pro Českou republiku

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazuNovinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracování osobních údajů.

Ostatní články | 01. 12. 2023

Vážení zákazníci, partneři a přátelé,

děkujeme vám za letošní úspěšnou spolupráci. Byli jsme tu pro vás vždy…

Ostatní články | 20. 11. 2023

Technologie routerů Ewon  vyřešila v mnoha firmách dlouhotrvající obtíže se správou řídicích jednotek strojů a zařízení. Ve výrobě je často potřeba zasáhnout do programu v PLC, ať už při spouštění nových linek nebo při řešení nenadálých událostí. Ale před implementací Ewonu naráželi naši zákazníci například na nedostatečnou flexibilitu programátorů na straně dodavatelů strojů, obzvláště pokud šlo o zahraniční společn…

Ostatní články | 01. 11. 2023

Připravili jsme pro vás dva výhodné balíčky školení s platností do konce ledna.
Naši lektoři jsou technici a aplikační inženýři, kteří jsou v každodenním kontaktu s našimi zákazníky. Takže žádná nudná teorie, ale praktické ukázky, které při své práci oceníte.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2022