Inray

Inray

Společnost Inray je už přes 20 let jedním z předních poskytovatelů průmyslových softwarů – MES/SCADA, LIMS, MDA a PDA systémů. Mezi jeho klíčové služby patří konzultace, plánování a realizace projektů a školení. Zajišťuje kompletní implementaci MDA a PDA projektů, od začátku až do konce.

Společnost FOXON s.r.o. zastupuje Inray od roku 2019 v České republice a na Slovensku.


OPC Router

Softwarový program OPC Router je vlajkovou lodí produktů společnosti Inray. Pomocí něj vzájemně propojíte různé OT a IT systémy. Zvládnete to rychle a bez znalosti programování. Všechny datové toky následně vidíte v přehledné vizualizaci.

Sami si můžete propojit například řídicí systémy PLC, servery OPC, tiskárny, čtečky RFID, e-mail, databáze, SAP R3 i SAP HANA atd. 

OPC Router je koncipován jako modulární systém, který se skládá ze základního modulu (jádro uprostřed) a plug-in modulů (okolo). Pro instalaci na jeden počítač potřebujete základní modul a alespoň jeden plug-in modul.

OPC Router podporuje velké množství různých rozhraní a systémů, které lze snadno připojit pomocí zásuvných modulů. Konkrétní systémy propojíte kombinací jednotlivých plug-inů.


KEPServerEX

KEPServerEX je komunikační softwarová platforma, která umožňuje sbírat data z mnoha různých řídicích systémů průmyslové automatizace. Všechna data převádí na jednotný komunikační protokol OPC a/nebo MQTT a takto standardizované je pak dokáže uložit do databáze a poskytovat nadřazeným aplikacím k dalšímu zpracování.
Společnost FOXON je od roku 2006 jediným oficiálním distributorem produktu KEPServerEX pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.


Protože je téma zpracování dat pomocí KEPServerEX velmi komplexní, připravili jsme o něm samostatný web, podívejte se.

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazuNovinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracování osobních údajů.

Ostatní články | 01. 12. 2023

Vážení zákazníci, partneři a přátelé,

děkujeme vám za letošní úspěšnou spolupráci. Byli jsme tu pro vás vždy…

Ostatní články | 20. 11. 2023

Technologie routerů Ewon  vyřešila v mnoha firmách dlouhotrvající obtíže se správou řídicích jednotek strojů a zařízení. Ve výrobě je často potřeba zasáhnout do programu v PLC, ať už při spouštění nových linek nebo při řešení nenadálých událostí. Ale před implementací Ewonu naráželi naši zákazníci například na nedostatečnou flexibilitu programátorů na straně dodavatelů strojů, obzvláště pokud šlo o zahraniční společn…

Ostatní články | 01. 11. 2023

Připravili jsme pro vás dva výhodné balíčky školení s platností do konce ledna.
Naši lektoři jsou technici a aplikační inženýři, kteří jsou v každodenním kontaktu s našimi zákazníky. Takže žádná nudná teorie, ale praktické ukázky, které při své práci oceníte.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2022