Mobilní aplikace

Všechny informace ve vaší kapse

Do vašich mobilů a tabletů zpřístupníme informace pro rozhodování, ať budete v závodě nebo cestovat po světě. Budete mít u sebe informace o výrobě, údržbě, kvalitě, financích apod. Budete moci zadávat údaje do systému, pořizovat fotografie, skenovat dokumenty, přistupovat na uložené manuály k zařízením, používat čtečku QR kódů a mnoho dalšího. 

Objevte možnosti mobilní aplikace pro sebraná průmyslová data.

Jak aplikace ve výrobě pomáhá?

 • Správa údržby: Mobilní aplikace mohou pomoci technikům při plánování údržby a oprav a při sledování stavu zařízení. Mobilní aplikace mohou umožnit také zaznamenávání údržby a oprav a vytváření hlášení o stavu a nákladech.
 • Sledování výrobního procesu: Mobilní aplikace mohou poskytnout operátorům výroby nebo vedení výroby přístup k důležitým informacím o stavu výrobního procesu v reálném čase, včetně například aktuálního stavu výroby, času trvání a stavu pracovních operací. To může pomoci při plánování a řízení výroby.
 • Přístup k dokumentaci, návodům, elektro schématům apod. je díky mobilnímu zařízení mnohem užitečnější. Při poruše stroje si otevřete online verzi elektro zapojení a nemusíte listovat stovkami stránek tištěné verze, kterou ani nemáte vždy po ruce.
 • Monitorování kvality: Mobilní aplikace mohou umožnit pracovníkům na kontrolu kvality přístup k informacím o specifikacích produktu a jeho kontrolních parametrech. Toto umožní pracovníkům ověřit kvalitu produktů a identifikovat případné problémy s kvalitou, které mohou být ihned nahlášeny.
 • Školení zaměstnanců: Mobilní aplikace mohou být použity pro vzdělávání a zaškolení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti práce, procesů a postupů. Toto může pomoci zaměstnancům zlepšit své schopnosti a dovednosti a snížit riziko chyb a nehod.

Bezpečný přístup k aktuálním datům, ať jste kdekoli

Mobilní aplikace vám zpřístupní informace k rozhodování, ať jste na hale před rozvaděčem, na poradě nebo doma. Častým požadavkem je zobrazení různých dashboardů a reportů, ale možností máte mnohem více.

Než se pustíme do sběru dat a vývoje aplikací ve FIOTu

Jaká je podpora a vize managementu?

Kde jste digitálně dnes, kam digitálně jdete, kam byste měli jít? Jak vážně to management myslí s digitální transformací závodu? Jaké máte představy o přínosech digitální transformace?

Tyto informace jsou velmi důležité a bez nadsázky se dá říci, že bez nich nemůžeme začít.

Co vás trápí?

Zeptáme se lidí na všech úrovních závodu na jejich problémy, co je trápí, co je zdržuje, co je dělá neefektivními a jak by to vše oni sami vyřešili.

Začneme u nich, oni to totiž ví.

Úspěšné inovace se dějí odspoda.

Jak chcete fungovat v budoucnu?

Jak by měl ideálně vypadat váš pracovní den?

Technologicky je dnes možné vše, ale brání nám naše nastavení mysli, bojíme se změn.

Digitální transformace je o tom, že věci můžete dělat úplně jinak. Myslete na to a nebraňte se žádným nápadům.

Proč vybrat FOXON
Jako partnera
pro mobilní aplikace

Potřeby každého výrobního závodu jsou unikátní, a proto se chceme stát vaším dlouhodobým partnerem, se kterým budete konzultovat a realizovat své potřeby od sběru dat až po vývoj aplikací. Ke každému projektu přistupujeme jako k jedné části většího celku. Víme, že sběr dat je nekonečný projekt, a proto už od začátku navrhujeme vše pro kontinuální růst vašich požadavků.

V každém závodě je mnoho požadavků na sběr a vyhodnocení dat. Proto jsme vytvořili FIOT, otevřený a na míru vyvíjený ekosystém, který umožňuje průmyslovým podnikům rychlejší a efektivnější výrobu, snižuje náklady na údržbu a zvyšuje kvalitu produktů a služeb.

 • Máme zkušenosti. Jako systémový integrátor 4.0 už roky pracujeme na analýzách, návrzích řešení, dodávkách systémů sběru dat, zpracování a integrace dat, archivaci, vizualizaci a reportingu.
 • Jsme inovativní. Dodáváme moderní průmyslová digitální řešení a produkty pro výrobní podniky, které jim umožňují propojit, digitalizovat a optimalizovat výrobní procesy.
 • Nejsme prodejce, ale integrátor. Nejde nám jen o prodej technologií, ale poskytujeme technické znalosti a skutečná řešení, která jsou přizpůsobitelná, škálovatelná a fungují.
 • Řešíme vaše problémy. Věnujeme čas pochopení vašich problémů, možností a potenciálu, a proto jsme schopni zohlednit vaše potřeby a proměnit je ve správné řešení právě pro vás. Nevnucujeme vám jedno řešení, ale inspirujeme. 

Kde už FIOT funguje?

loga reference fiot new

Začněte malými kroky, myslete na velké cíle

Prvním krokem je konzultační schůzka, na které nám ukážete, proč a jak byste potřebovali data sbírat, jak k digitální transformaci přistupujete.

My vám poradíme, odkud začít, jaká by měla být vaše strategie, aby byla do budoucna úspěšná, a v čem vám s tím můžeme pomoct.

Když si sedneme, společně pak můžeme plánovat kroky další.  • * Tato pole prosím vyplňte, bez nich se k nám vaše zpráva nedostane.
  Rychlý dotaz


  Typ vašeho dotazu  Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

  Sledujte nás i na sociálních sítích.

  Made by FOXON s.r.o. © 2022