02. 09. 2022

V Kiekertu nasadili předpřipravené reporty rychle, další se naučili vytvářet sami. Přečtěte si případovku o tom, jak sbíráme data z PLC S7-1500 a v Power BI je poskytujeme údržbě i managementu, aby mohli lépe rozhodovat.

04. 04. 2022

Mají bezpečný vzdálený přístup na PLC přes cloud, a to takový, který spolehlivě funguje právě ve výrobě. Přečtěte si případovou studii o nasazení routerů Ewon Flexy 205 na montážní lince ve ŠKODA AUTO.

19. 01. 2022

Firma Norgren má dodavatele svých linek a výrobních programů nejen z celé republiky, ale i ze zahraničí. Při zavádění nových technologií do provozu či v případě nenadálých událostí je potřeba, aby mohl programátor reagovat obratem. Aby nemuseli čekat, až bude mít prostor a do firmy se dopraví, což trvá několik hodin, začali hledat kvalitní způsob vzdáleného přístupu na PLC.

13. 04. 2021

KEPServerEX jako nepostradatelná součást provozu – tak dnes popisuje OPC servery argentinská těžařská firma YPF. SW produkty od Kepwaru umožňují výrobním technikům přístup ke klíčovým provozním informacím, a ve výsledku jim tak pomáhají k dosažení maximální výrobní kapacity ropných vrtů. Čtete případovku o užitečnosti balíčku OPC serverů sestaveného na míru pro petrochemický průmysl. …

27. 11. 2020

Světový producent samolepicích technologií automatizuje komunikaci výrobních systémů pomocí OPC Routeru. V případové studii se dočtete, k čemu všemu je propojení 14 strojů a 35 PLC systémů se SAPem užitečné.

26. 10. 2020

Jak firma vyrábějící čističky odpadních vod servisuje řídicí systémy, které instaluje po celém světě? Rozhodně už ne jen osobními výjezdy odborných techniků. Přečtěte si, co firmě přinesly routery pro vzdálenou správu a proč si vybrala značku Ewon.

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazuSpolečnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2022