Foxon academy

Vyšší level školení v oblasti průmyslové automatizace

Hledáte školení na PROFIBUS, PROFINET, OPC komunikaci, vzdálenou správu, condition monitoring, TIA Portal nebo další témata z oboru průmyslové automatizace? Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti, které jsme od roku 2006 nasbírali.

FOXON Academy - školení v průmyslové automatizaci - školící prostory v Liberci

Vše, co potřebujete o školení vědět

FOXON Academy - školení v průmyslové automatizaci - vstupní hala

Komu se bude školení hodit

Kurzy se vám budou hodit, ať už pracujete v údržbě, v IT nebo jste přímo výrobce. Naším cílem je seznámit vás s produkty i softwarem v oboru průmyslové automatizace tak, abyste je mohli používat s maximální efektivitou.

Budete v dobrých rukou – školitelé sami pracují jako technici či aplikační inženýři v terénu a každodenně řeší nejrůznější problémy přímo u zákazníků. Mají tak přehled o praktickém použití všech systémů a produktů, které školí.

Pouhou teorii proto na našem školení nečekejte. Dozvíte se mnoho příkladů z praxe a informace, které získáte, budete umět reálně využít.

Kurzy jsou vhodné především pro:

 • pracovníky elektroúdržby,
 • IT oddělení,
 • elektroniky,
 • programátory PLC,
 • servisní techniky,
 • systémové integrátory,
 • výrobce veškerého zaměření
 • a další odborníky z průmyslu.

Vyberte si téma školení

Místo konání

Školicí centrum FOXON academy najdete na adrese FOXON s.r.o., Česká 615/25, Liberec – Vesec. V roce 2020 jsme ho rozšířili a modernizovali, takže je teď pro vás ještě pohodlnější a navíc vybavené moderními technologickými pomůckami.

Učebny poskytují zázemí pro teoretickou část výuky i ukázkové panely našich produktů a testovací sady pro praktická cvičení.

Školení obsazujeme osmi nebo méně účastníky, abychom se vám mohli maximálně věnovat. Školení trvá zhruba 5–6 hodin a má tři bloky – mezi nimi dopolední a obědovou pauzu.

A jak školicí centrum vypadá? Prohlédněte si fotogalerii nebo video.


FOXON Academy - školení v průmyslové automatizaci - naši lektoři

Naši lektoři

Jaromír Peterka

Jarda je srdcem a hybnou silou FOXONu. Školí především sběr dat, condition monitoring ve FOXON pojetí a kurzy o průmyslových komunikacích a produktech, které prodáváme, a to i v angličtině.

Prokop Žižka

Prokop už kurzy programování školí bezmála deset let. Má výjimečný talent vysvětlovat věci jednoduše, ale přitom užitečně. Nespočet výjezdů k zákazníkům mu dalo mnoho zkušeností, ze kterých můžete na jeho kurzech čerpat i vy.

Petr Šplíchal

Petr se skvěle vyzná v komunikaci všeho druhu. Stará se o techické dotazy na FOXON podpoře a školí práci s OPC Routerem.

Josef Čížek

Pepa má nejen několikaleté zkušenosti s programováním PLC, ale taky chuť a odhodlání se pořád učit něčemu novému. Systémy Siemens SIMATIC dobře zná a rád vás naučí, jak s nimi pracovat.

Leoš Pfannenstiel

Leoš má několikaleté zkušenosti se sběrem dat (MES) a jejich vyhodnocováním moderními BI nástroji pro výrobu. Pracoval na projektech významných českých výrobců v automobilovém, papírenském, potravinářském či farmaceutickém průmyslu.

Vladimír Zhouf

Vláďa má bohaté zkušenosti s reportingem pro výrobní společnosti. Připravoval je pro řadu českých výrobců z různých odvětví.

Filip Le

Filip je certifikovaným Microsoft odborníkem. Věnuje se kompletnímu BI řešení a prezentaci dat pomocí Power BI. Má za sebou projekty v oblasti bankovnictví, papírenském průmyslu a farmaceutické výrobě.

Zdeněk Bubeník

Zdeněk se věnuje prezentaci dat pomocí Power BI. Připravuje dashboardy pro FOXON a naše zákazníky. Má také bohaté zkušenosti v oblasti IT.


Co je v ceně školení?

Součástí ceny je kromě spousty vědomostí i:

 • celodenní občerstvení,
 • společný oběd,
 • tištěné/elektronické a poznámkové materiály,
 • certifikát o absolvování kurzu,
 • konzultace se školitelem.

(V ceně dvoudenního školení není zahrnuto ubytování.) 

Na závěr každého kurzu obdržíte certifikát o jeho úspěšném absolvování.

Vybraná školení si můžete objednat v průběhu celého roku, nejpozději však 7 dní před jeho začátkem.

FOXON Academy - školení v průmyslové automatizaci - v ceně školení

Vyberte si svoje téma a termín

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2021

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu